Hakkımızda

Göle Çapan Süt, Ardahan Göle'de 7 Ocak 1952'de kurulmuş ve üretimlerine başlamıştır. Üçüncü kuşak olarak üretime devam etmekteyiz.

Göle’nin yüksek rakımlı meralarındaki binbir çeşit çiçekli bitkiyle beslenen ineklerden sağılan sütlerle peynir ve tereyağı üreten firmamız, sürekli gelişmekte ve kendini yenilemektedir.

1952 yılından bugüne geliştirdiğimiz ve halen daha geliştirmekte olduğumuz mesleğimizi; kaliteli ve güvenilir ürünler üretip geleneksel tatları bozmadan sunmak ve yöre ekonomisine katkıda bulunmak için nesiller boyu üretmeye devam ediyoruz.

Göle Çapan Süt ürünlerinin üretildiği bölgede henüz ismi tespit edilemeyen onlarca çiçek bulunmaktadır. Ürünlerimiz, işte böyle bir coğrafyada üretilmektedir. Bu açıdan bakıldığında da özel ürünlerdir.

Göle’de 3100 m2 arazi üzerine 1000 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda son teknolojiyi kullanarak, üretim yapıyoruz. Makine parkurunu sürekli yenileyen işletmemiz, geleneksel tatları bozmadan, kalitesini arttırarak; "Kalite, Sağlık, Güven" düsturunu ilke edinmiştir.

MİSYONUMUZ

Türkiye'de Doğal ve Farklı Ürünler Üreterek Marka Olarak Vazgeçilmez Hale Gelmektir.

VİZYONUMUZ

İnsanlarımızın beslenme kalitesini artırmak.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et